Whatsapp 10.10.2023

Vážení rodiče,

rádi bychom vás informovali o spuštění whatsappové skupiny. Jsou vytvořené dvě.  Většina školkových akcí se týká předškoláků a abychom zbytečně neinformovali rodiče, kterých se to netýká je vytvořena skupina „předškoláků“. Informace, které se týkají všech rodičů, budou chodit do společné skupiny, kde jsme všichni, kdo souhlasil s whatsappem.

Skupinové chaty jsou pouze informativní z naší strany, nelze na ně odpovídat a odepisovat.

Rodiče mohou využívat whatsapp případně i na omlouvání nebo případné změny v odchodu dětí, ale v individuálních vláknech.

Budeme do společné skupiny zasílat fotky dětí, které během roku pořídíme. Usnadní nám to předávání fotek na konci šk.roku.

Rovněž probíhá úprava webových stránek, aby se staly přehlednějšími a je již spuštěná nová mobilní verze webu, která je jednodušší a lépe čitelná.

Děkujeme za pochopení a jsme rádi za nové možnosti v komunikaci!

Both comments and trackbacks are currently closed.