Důležité informace

Vážení rodiče,

Rádi bychom vás upozornili, že se zamyká branka a vstup do MŠ v 8:15.
Stále častěji se stává, že se nerespektuje a nedodržuje čas příchodu do MŠ a tím se narušuje práce a chod školky. Téměř každý den v 8.15 netušíme kolik budeme mít dětí, přičemž v 8.30 by měla být již svačina! Z tohoto důvodu tato opatření.

Připomínáme, že děti můžete omlouvat do 8.00, buď na pevnou linku (485108340) nebo sms na mobil (605742476). Pokud děti omluvené nejsou, tak se stravné na daný den započte!

Vyzvedávání dětí po obědě je možné v čase od 12.15 do 12.45 nejpozději však do 13.00! Po domluvě s učitelkou může být výjimka podle potřeby.
Rovněž žádáme, abyste si vyzvedávali své děti nejpozději v 16:15 a měli dostatek času v šatně a případně pro konzultaci s učitelkou. V 16.30 se školka zamyká!

Je nutné, aby děti měly podepsané všechny věci! Opravdu si je většinou nepoznají.

Opět zavádíme (po covidu a opatřeních) čištění zoubků. Děti potřebují pouze kartáček. Pastu dětem dáváme.
Předškoláci nemusí nosit pyžámko, protože odpočívají kratší dobu a pak pracují na předškolní práci.

POKUD SE U DÍTĚTE BĚHEM DNE OBJEVÍ TYTO PROBLÉMY:

• Zvracení
  • Průjem
  • Vši
  • Podezření na zánět spojivek
  • Podezření na jiné infekční onemocnění

IHNED VÁS KONTAKTUJEME A JE NUTNÉ SI DÍTĚ OBRATEM VYZVEDNOUT
DŮLEŽITÉ !

• Zvracení, průjem – dva dny po skončení problému nesmí dítě do kolektivu
  • Vši – dítě smí do kolektivu 2. den po řádném odvšivení
  • Podezření na infekční onemocnění – nutné potvrzení od lékaře, že je dítě zdrávo

Děkujeme za pochopení a respektování!

Both comments and trackbacks are currently closed.